Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi

ATA - AÖF İl Koordinatörlüğü

http://ata.ksu.edu.tr adresinde yer alan Görev Talep Formu linki kullanılarak yapılacaktır. Görev Talep Formu, 28 Mayıs 2017 Pazar Günü Saat 23.59'a kadar açık olacaktır. Görev Talep Formunu doldururken mevcut görevlerinizi kontrol ederek uygun oturumları seçmeniz rica olunur. Görev Talep Formu için tıklayınız.

KSÜ ATA-AÖF İl Sınav Koordinatörlüğü

 

https://gis.atauni.edu.tr adresinden yapılması gerekmektedir. Görevlilerin görev ihmaline düşmemeleri için görevlerini onaylamadan iade etmeleri gerekmektedir. Görevler onaylandıktan sonra iade işlemi yapılır ise yapılan işlem görev ihmaline girmekte ve görevlilerin belirli bir süre görev alması engellenmektedir.

Görev onay işleminde gerekli hassasiyetin gösterilmesi rica olunur. 26 Mayıs 2017 Cuma gününden itibaren http://ata.ksu.edu.tr adresinde yer alan Görev Talep Formu linki kullanılarak İadeden Görev Talebi yapılabilecektir.


KSÜ ATA-AÖF İl Sınav Koordinatörlüğü


http://gis.atauni.edu.tr adresinde kaydınızın olması gerekmektedir. Kaydı olmayanlar personel kimlikleri ile ATA-AÖF İl Koordinatörlüğüne şahsen başvurmaları durumunda sisteme kaydı yapılacaktır. Görev ataması yapılmayanlar iadeden görev talebinde bulunabilirler. İadeden görev talebi için http://ata.ksu.edu.tr adresinde bulunan Görev Talebi linki kullanılabilir.

Kahramanmaraş ATA-AÖF İl Koordinatörlüğü


Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı